AGT Tilt zawsze oferuje opcję podłączenia elektronarzędzi do dedykowanego gniazda 220 V. Jeśli pozwalają na to warunki, AGT Tilt można również podłączyć do zewnętrznej linii 400 woltów, aby zneutralizować użycie generatora prądu van

Corghi odnawia koncepcję mobilnego warsztatu, oferując nowy zmieniacz opon, który spełnia wszystkie wymagania dotyczące usługi drogowej. W połączeniu z własnym agregatem prądotwórczym (moc elektryczna + sprężone powietrze) zamontowanym na furgonetce. AGT Tilt to nowy zmieniacz opon zaprojektowany, aby zapewnić szybkość i wydajność na drogach i w obszarach usługowych. Usługa mobilna, którą oferuje, nie sprawi, że będziesz żałować odległości od warsztatu. Ten zmieniacz opon ma poziom wydajności równy wszystkim innym modelom w linii Corghi Truck.

Nowością w rozwoju tej montażownicy jest konstrukcja spoczywająca na ziemi. Po otwarciu zmieniacza opon staje się częścią furgonetka, oferująca świetną stabilność do mobilnego warsztatu. Maksymalna ergonomia. Nawet nie zauważysz, że nie pracujesz w swoim sklepie.

Zakres obsługiwanych kół 14″ -26″, zasilanie 400V/3, waga 450 kg. Najnowszy model i rozwiązania konstrukcyjne , bardzo trwała i wydajna. Sterowana zdalnym przenośnym pulpitem . Wysuwana na zewnątrz . Podparcie maszyny na ziemi stabilizuje montaż. Maks. szer kół 520-960mm, maks. średnica kół 1350mm.

Dane techniczne:

  • Waga 450 kg
  • Wymiary 164 x 162 cm
  • Zakres pracy 14″ – 26″
  • Max. waga koła 500 kg