Podnośniki elektromechaniczne dwukolumnowe Windy dostępne są o udźwigu 4000 i 5000 kg. Windy są zaprojektowane tak, aby spełniać na potrzeby nowoczesnego warsztatu samochodowego, z całą dbałością o szczegóły.

Podnośnik o nośności 5 ton, został specjalnie zaprojektowany samochody dostawcze i opancerzone limuzyny, które są szczególnie ciężkie. Wyposażony jest w 4 długie, trójstopniowe, symetryczne ramiona. – Konserwacja jest znacznie zmniejszona dzięki automatycznemu ślimakowi ciągłemu i układ smarowania nakrętek.

Wszystkie windy posiadają automatyczne urządzenie zabezpieczające, które uruchamia się w przypadku nadmiernego zużycia śruby z nakrętką nośną.

System blokowania obrotu ramienia zostaje uruchomiony zaraz po rozpoczęciu podnoszenia, ale w razie potrzeby może zostać odłączony przez operatora za pomocą specjalnego elementy sterujące umieszczone na osi obrotu.

Bardzo płynnie działające ramiona teleskopowe można łatwo wysunąć i są przystosowane do montażu przedłużeń dla różnych typów pojazdów użytkowych (patrz lista dostępnych akcesoriów).

Panel elektryczny został zaprojektowany z niezwykłą starannością w każdym szczególe i jest wykonany w termoformowany ABS. Wyprofilowany zderzak zintegrowany z kolumną podnośnika zabezpiecza pojazd przed wszelkim ryzykiem uszkodzenia drzwi.

Dane techniczne:

  • Max. pojemność 4000 kg
  • Zasilacz 400V – 3ph – 50Hz