Podnośniki z dwoma silnikami, oraz elektronicznym systemem synchronizacji.

Nowa seria Corghi „N” elektryczna dostępne są windy tromechaniczne Udźwig 3200 i 4000 kg .

Podnośniki z dwoma silnikami, oraz elektronicznym systemem synchronizacji. Dwie kolumny napędzane i utrzymywane synchronicznie przez rolkę łańcuchową.

Podnośniki z  kolumnami wolnostojącymi posiadają te same główne cechy charakterystyczne jak modele  podnośników łańcuchowych. Ponadto korzystną zaletą jest fakt, iż modele te nie potrzebują żadnego połączenia dolnego pomiędzy kolumnami. Kolumny są połączone jedynie pałąkiem z kablem sterującym wysoko nad podnośnikiem. Dodatkową zaletą jest szczególnie cicha praca podnośnika.

 1. Nakrętka prowadząca i nakrętka zabezpieczająca z nylonu, zapewniająca dłuższą trwałość, wyjątkową ciszę i niski poziom hałasu.
 2. Elektryczne urządzenie zabezpieczające, które zatrzymuje podnośnik w przypadku nadmiernego podparcia
 3. zużycie nakrętki prowadzącej.
 4. Ergonomiczna, kompaktowa tablica elektryczna.
 5. Zębaty system zatrzymania obrotu ramienia tora.
 6. Podkładka z możliwością regulacji wysokości.

Dostępne są dwie wersje:

 • ERCO 3212N – bez ramy  z przejezdną osłoną łańcucha
 • ERCO 3212N CBP – z ramą nośną do stosowania w przypadku gdy podłoga nie jest zgodna z minimalnymi wymaganiami posadzki

Z dwoma silnikami (po jednym na każdą kolumnę), kontrolowane za pomocą karty elektronicznej umożliwiającej kontrolę trollowanie synchronizacji napędu obu kolumny.

Windy elektroniczne mają tę samą główną parametry techniczne takie jak łańcuch modele. Jedną z ich korzystnych cech jest aby nie zajmowały miejsca na płycie ziemia między kolumnami a nimi są szczególnie ciche.

Dane techniczne:

 • Max. pojemność 3200 kg
 • Elektryczna moc silnika 3,6 kW
 • Zasilacz 230 / 400V – 3ph – 50 / 60Hz