Podnośnik ERCO 25 TP jest solidny, stabilny i praktyczny w użyciu

Zaprojektowany z myślą o poprawie warunków pracy na kołach, stał się w dzisiejszych czasach niezbędnym narzędziem dla profesjonalistów oponiarskich i warsztatów samochodowych poszukujących uniwersalnego, bezpiecznego podnośnika do każdego typu samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Siła podnoszenia (2500 kg) jest generowana przez sprężynę powietrzną, która zapewnia wysoki udźwig przy ograniczonej sile nacisku (maksymalny udźwig osiągalny przy zaledwie 7 BAR).

Doskonale symetryczna konstrukcja w kształcie litery H umożliwia podnoszenie z obu stron windy. Pedały sterujące wyposażone są w przycisk awaryjny i dodatkowy wlot powietrza. Mobilne rampy wjazdowe umożliwiają zakończenie operacji wyważania. Dwustopniowa konfiguracja ramp umożliwia podnoszenie dowolnego pojazdu, sportowego z niskim spojlerem, bez dotykania platformy.

Mechaniczne urządzenie zabezpieczające zapobiega ryzyku przypadkowy upadek pojazdu w przypadku rurociągu powietrznego złamanie.

Zawór nadmiarowy skalibrowany na 7 BAR ogranicza ciśnienie wewnątrz amortyzatora pneumatycznego do zadanych wartości, usuwając nadmiar do atmosfery.

  • Zestaw 4 regulowanych ramion obrotowych
  • Zestaw 4 wysokich podkładek
  • Zestaw 4 niskich podkładek