Master Force umożliwia korzystanie z montażownicy poprzez automatyczny cykl pracy

ARTIGLIO MASTER FORCE “BASE” z podnośnikiem koła i stopą słonia, płynna prędkość obrotów stołu (7-20 obr. na minutę).

ARTIGLIO MASTER FORCE “SKID” z podnośnikiem koła, stopą słonia, automatycznym smarowaniem, płynna prędkość obrotów stołu (7-20 obr. na minutę).

ARTIGLIO MASTER FORCE “VIEW” z podnośnikiem koła, stopą słonia, automatycznym smarowaniem, kamerą, płynna prędkość obrotów stołu (7-20 obr. na minutę).

ARTIGLIO MASTER FORCE “FULL” z podnośnikiem koła, stopą słonia, automatycznym smarowaniem, kamerą, inflatron, płynna prędkość obrotów stołu (7-20 obr. na minutę).

Smart Corghi System

Corghi z dumą oferuje maszynę MASTER FORCE! Idealny sprzęt dla profesjonalistów chcących zainwestować w swoją przyszłość. Jej innowacyjność oraz najwyższa technologia, sprawia, że jest idealnym partnerem dla tych, którzy nie akceptują kompromisów i chcą oferować najlepszą w swojej klasie obsługę i wizerunek. Dzięki nowej MASTER FORCE Twoja produktywność i efektywność wzrośnie.

Zbijak stopki opony, z automatycznym smarowaniem

Właściwe smarowanie opony to podstawowa operacja. Dzięki dyszy obok tarczy zbijaka, ta główna czynność jest wykonywana przez maszynę w bardzo efektywny sposób. Dozowana jest odpowiednia dawka lubrykantu, bez zbędnych zabrudzeń. Taka automatyzacja pozwala operatorowi zająć się czym innym podczas gdy MASTER FORCE działa automatycznie. (niedostępne w podstawowej wersji)

2 w 1 BPT (stopa słonia)

Zupełnie nowa technologia CORGHI. Urządzenie BPT 2 w 1. Solidna i silna konstrukcja. Zawsze wyśrodkowana w stosunku do koła dzięki elektronicznemu siłownikowi. Możliwość użycia tylko jednej rolki lub dwóch w przypadku trudnej i sztywnej opony.

Automatyczny demontaż koła

Master Force umożliwia korzystanie z montażownicy poprzez automatyczny cykl pracy. Ulepszone oprogramowanie zarządzające, stworzone dzięki doświadczeniu Corghi. Poprawiono automatyczne cykle pracy, a także obsługę w trybie manualnym. Skrócono czas pracy o 20% (dotyczy wymiany jednej opony). Dostępne dwa cykle pracy: Normal-RFT and Soft. Dzięki temu, korzystanie z Master Force będzie bardzo intuicyjne.

Technologia bezkontaktowa

Nowa MASTER FORCE oferuje ulepszoną technologię bezkontaktową. Kolejny raz potwierdzamy, że jako jedyni chronimy felgi i NIGDY ich nie dotykamy!

Dwu-funkcyjny podnośnik koła

Jest to standardowe wyposażenie maszyny, którego nie może zabraknąć w urządzeniu PREMIUM. Jego dwu-funkcyjność polega na podniesieniu koła, a następnie na umieszczeniu go na pozycji do zamontowania.